Mini-haul: давні хотілки :)

Всі хто дивиться закордонних ютуберів, знають як вони люблять hauls – показувати свіженькі покупки. Я особисто дуже люблю їх дивитись, і взагалі якщо їм можна, то нам також 🙂 Тільки назвемо це хваст, і зробимо коротенький пост про власне останні покупки. А заодно і запитаюсь, про що хотіли б побачити детальний відгук?

Отож, мій mini-haul, справді міні, всього 4 предмета, зате такі, які я хотіла вже дуже довго. Це все бренди які дуже мало представлені в моїй колекції, і все буду пробувати вперше.

Перш за все тіні Nars – dual intensity eye shadow in Himalia. Дуже касивий шимер, бронз з холодним підтоном? Я погано вмію описувати кольори, але ось свотч, це всього один раз пальцем провела. Перше враження дуже хороше, але чи варте воно своєї повної ціни, ще реба подумати 🙂

pizap-com14764356089961

Міст Tatcha – Luminous Dewy Skin Mist. Це чудо японської косметичної індустрії наробило багато шуму, якщо послухати закордонних блогерів, то це магія в баночці. Дуже дорогій баночці. Ціна власне і зупиняла мене раніше, але коли побачила мініатюру, взяла не думаючи, все ж таки цікаво перевірити це все на собі.

20161014_121400

Олівець для губ Marc Jacobs у відтінку Prim(rose). Я очікувала,що буде трохи світліший, мав бути рожевий нюд, але якийсь це сумнівний нюд як на мене, або я дуже біла. В будь якому випадку вже знаю до якої помади підійде 🙂

pizap-com14764356742282

Мініатюра Atelier Cologne Orange Sanguine. Я одна з тих людей, які носять одні і ті ж паруми роками, і я маю на увазі не 1-2 роки, і ближче до 5-7 🙂 От нічого мені не може вгодити, хоча частенько беру мініатюрки, а раптом. І ось мініатюрка, яку я взяла “аби було”, і мені подобається! Пахне апельсинками, і лимонами, з гірчинкою грейпфрутів. Запах наче мої улюблені Moschino Funny “подорослішали” 🙂 Вже заглядаю на повну версію.

20161014_110229

Добре бути нами, бьюті маніяками, ось так чашка чаю і декілька дрібничок, а настрій вже кращий 🙂

Чи любите ви дивитись на свіжі покупочки? І які у вас давні хотілки?

4 Comments Add yours

 1. Kateryna says:

  Вітаю з косметичними приємностями! )). Дуже люблю роздивлятися покупочки. Я обожнюю тіні, тому твої дуже зацікавили, та про міст хотілося б почути детальніше. Чудовий блог!

  Like

  1. IraBlogging says:

   Дуже дякую, мені дуже приємно 🙂 обовязково про них напишу, планую ще багато, багато оглядів 🙂

   Like

 2. і як враження від Татчі?

  Like

  1. IraBlogging says:

   Сама не зовсім хочу це визнавати через ціну, але таки правда те що кажуть, декілька пшиків, і лице покривається наче вуаллю від якої відбивається світло, таке собі ultimate glowy complexion 🙂 ну це звичайно для любителів такого 🙂

   Like

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s