Benefit Gimme Brow

В продовження теми брів (ось тут був початок), хочу розказати про один із моїх улюблених гелів для них самих – Benefit Gimme Brow.

Колись мені в одному з бюті боксів попалась ось така його мініатюрка, і недавно, коли я складала список чого б то мені купити, такий собі wish list, я його туди внесла. А це значить, що продукт достойний, і відповідно варто про нього написати 🙂

20161213_131249

Як завжди, перш за все про упаковочку – симпатична, чи не так? Влітку Benefit повністю оновив свою лінійку для брів, і як на мене це одна з їх найуспішніших лінійок. Все що пробувала, показало себе із гарної сторони, ще й виглядає гарненько.

Benefit Gimme Brow це “кольоровий” гель для брів, який ще й містить у собі fibers для візуального підвищення густоти брів. Кольорів всього 3, що я вважаю невеличким недоліком, хотілося б більше. В мене колір №3 – теплий коричневий середньої тональності, зроблений для золотих блондинок та брюнеток.

20161213_131152

Власне колір як на мене досить універсальний, хоча по опису і в рідкій формі він теплий, висихає досить нейтральним, і як на мене дійсно підійде більшості.

20161213_132222

Аплікатор також дуже вдалий – мені подобається, що від достатньо маленький, щоб зручно проходитись навіть по кінчиках брів, але при цьому “ворсинки” достатньо довгі, щоб їх розчісувати.

20161213_131844

Наноситься Gimme Brow дуже легко, але при цьому не “забагато”. Я особисто, хоча без підмальованих брів з дому ні ногою, дуже боюсь з ними переборщити. От із гелем боялась, щоб часом не було разюче видно. З цим гелем, точно ні 🙂 Він дійсно візуально робить бровки густішими, підмальовує їх, розчісує, але при цьому навіть не скажеш, що на бровах щось є. Рівень закріплення брів у цього гелю середній – самі по собі брови своїм життям жити не стануть, але якщо йдете на закупи і плануєте міряти багато светриків, то початкового вигляду теж мати не будуть. Якщо ви в пошуку лаку для брів, то рекомендую гель він Anastasia Beverly Hills, а от якщо чогось, щоб промалювати брівки і побігти – то точно Benefit Gimme Brow.

Бровко без і з Gimme Brow

pizap-com14817479317461

Коштує Benefit Gimme Brow $24, і точно можу сказати, що вистачить на довго, мініатюрка в мене вже добрих 3 місяці 🙂

Наступним, по пораді багатьох дівчат-блогерів, хочу спробувати гель від Maybelline. А які ваші улюблені продукти для брів?

Follow me on logo_2x

11 Comments Add yours

 1. Так гарненько підмальовує) Люблю такий натуральний ефект)

  Like

  1. IraBlogging says:

   Дякую, мені теж іноді хочеться натуральності, і щоб так – скоренько підмалював і пішов, і брови в порядку, і пів години на промальовку не витрачаєш 🙂

   Like

 2. дуже красиво і натурально виходить! Gimme Brow в моїх “хотілках” присутній))
  От я теж зараз більше гелі для брів люблю, рука сама за ними тягнеться)) І швидко і красиво. Коли часу побільше, то використовую тіні для брів, а олівчики чогось покинула використовувати.. Хоча раніше, до гелю, вибирала саме їх.

  Like

  1. IraBlogging says:

   Як я тебе розумію, зі мною те саме 🙂 то прийшла якась ера гелів для брів 🙂

   Like

 3. FaynaSova says:

  Щіточка така маленька 🙂 після Мейбеліновського – то й зовсім мініатюрна 🙂
  Брівки класнющі! мої якраз у процесі відростання… хоч вони й пручаються трохи

  Like

  1. IraBlogging says:

   Дякую, мені так приємно 🙂 я теж тішусь, що бровки густі, думаю мабутт тому, що коли було модно їх робити тонесенькими, я їх все одно не сильно вищипувала 🙂

   Like

 4. Він має фібру?

  Like

  1. IraBlogging says:

   Має 🙂 трохи менше, ніж я очікувала, але точно робить бровки густішими 🙂

   Like

 5. Vera Bel says:

  У геля для бровей Maybelline не очень удобная щёточка, на мой взгляд. Из тех что я пробовала, мне больше всего понравился MeMeMe. Benefit беру на заметочку, уж очень натурально он смотрится)

  Like

  1. IraBlogging says:

   А я тоді беру на замітку MeMeMe 🙂 Benefit дійсно дуже натуральний, мені якраз таке подобається 🙂

   Like

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s