Tarte Amazonian clay blushes

У своїх підсумках року я згадувала, що відчуваю – цей рік буде роком рум’ян. Тому, мабуть, буде багато оглядів і сьогодні я розповім про рум’яшки, які поклали початок моїй рум’яній колекції.

20170210_141300-01

Якщо я не помиляюсь, то Tarte власне і здобув свою теперішню популярність перш за все за свої рум’яна, які чудово тушуються та дууже довго носяться. На даний момент колекція рум’ян в Tarte величенька і кожен підшукає для себе колір, який буде личити саме вам.

20170210_141324-01

Упаковка у рум’ян класичка Tarte-івська – акуратне, простеньке, пластикове кружальце в тон рум’янам із золотим надписом. Звичайно, що краще б це не був пластик, але це не критично. Всередині, як на мене, вони красивіші – фірмовий Тартівський принт, аж неохота чіпати пензликом. У повнорозмірках рум’ян також присутнє гарне велике дзеркало, в мініатюрках його немає.

20170210_141449-01

В мене власне рум’янок три штуки – дві мініатюрки з різних наборів та одні повнорозмірні рум’яна. До речі Tarte частенько свої румяна і в палітри вкладає, як наприклад в Tarte Energy Noir (клац, клац), про яку я вже писала.

20170210_141412-01

 

В мене рум’яна у відтінках – Oasis, Sensual і Unstoppable. Загалом рум’яна Tarte містять у собі 5,6 грам продукту (це дуже багато), а от мініатюри мають 1,5 грами. Хоча це здається мало, насправді я навіть не знаю чи можливо їх використати до кінця. У своїх “найстарших” рум’янах я тільки трішки підтерла малюнок.

20170210_141625-02

Відтінок Oasis я б описала як досить нейтральний, не занадто холодний, і не занадто теплий рожевий з легенькими ягідними підтонами. Описую як вмію 🙂 На жаль цей відтінок лімітка, колись був у якомусь наборі Tarte, вже й не памятаю якому 🙂

20170210_141650-01

Sensual – це відтінок із їхньої колекці – Naughty Nudes, яку Tarte випустив минулого року. Це ті ж самі Amazonian Clay 12-hour Blushes, але відтінки – варіації на тему нюду. І власне красиві рожеві рум’янка я вважаю зробити легше, та й робить багато хто, а от дійсно гарний нюд не так часто зустрічається. Sensual – це золотий нюд.

20170210_141701-01

Unstoppable – це моє найсвіжіше надбання. Ці рум’янка були у наборі випущеному до Чорної Пятниці (про всі мої покупочки на яку можна прочитати ось тут). Unstoppable – це персиково-рожевий. В упаковці виглядає дуже рожевим, але от свотч дійсно показує трошки персичка.

20170210_1417140-01

Всі рум’яна матові, я не є категорично проти шимеру в румянах, але таки матовим більше надаю перевагу. Нижче свотчі, зліва направо – Oasis, Sensual, Unstoppable.

20170210_142046

Поговоримо про формулу 🙂 Як видно навіть зі свотчей – рум’яна дууже рівномірно наносяться, мабуть цим вони преш за все мене і підкорили. Для мене особисто, рум’яна це найбільш проблемний в нанесенні продукт, коли рум’яна нерівномірно, плямами наносяться і погано тушуються – все, в мене просто опускаються руки. На щастя, ці рум’янка підталиві і без проблем мене слухаються. Пігментація я б сказала середня. Для свотчів зверху, щоб дійсно показати відтінки, я два рази “макала” та проводила пальцем. Для мене особисто це плюс, адже лінія між замало і “матрьошка” ну дуууже тонка, а з цими рум’яна її важче перейти. Я особисто надаю перевагу дуже ніжному рум’янцю, чого важко досягти з мега пігментованими продуктами. А от при бажанні більш виразних рум’ян, нашарувати їх дуже легко. І чим власне знамениті ці румяна – це стійкість. Всім відомий факт, що рум’яна це перше що “йде” з личка на протязі дня. На щастя ці, залишаються зі міною 🙂 Чесно кажучи, навіть придертись немає до чого.

У дії покажу відтінок Sensual, адже він перманентний і його можна зараз купити, плюс ну дуже вже його люблю 🙂 Я, через свою форму обличчя, не люблю наносити рум’яна на центр щік. Я їх наношу ближче до периметру обличчя, трішки вище лінії, по якій мав би бути контур.

20170210_144509-01

Коштують Tarte Amazonian Clay blushes $28 за штучку, і хоча я вважаю вони того варті, на Tarte частенько буває -20%, а навіщо платити більше 🙂 До того ж, як видно з моєї колекції, вони частенько бувають в наборах і це дає шанс познайомитись з формулою без шкоди гаманцю 🙂

Сонячних і румяних всім вихідних!

Follow me on instagramlogo24

 

 

14 Comments Add yours

 1. Цікаві рум’яшки! Вперше чую про “безшимерні” матові варіанти. Тобі дуже личить цей Sensual ☺

  Like

  1. IraBlogging says:

   Дякую 🙂 в мене навпаки майже все матове, вважаю, що шимнерні важко зробити “не занадто” і мало кому вдається, та й не до кожного макіяжу пасують, а от матові на будь який випадок життя 🙂

   Liked by 1 person

 2. FaynaSova says:

  Які сонячні кругляшики!
  Класні рум’янки! А рожеві відтінки там є?

  Like

  1. IraBlogging says:

   Звичайно, саме рожевих і найбільше, я просто на собі не дуже люблю “чисті” рожеві румянка 🙂

   Like

 3. Anna Shvets says:

  Интересные оттенки румян, я бы попробовала все!

  Like

  1. IraBlogging says:

   Я така сама, хочу перепробувати все 🙂

   Like

 4. Blyskitka says:

  Прекрасні рум”янка)) До речі, чула що лімітка цієї зими, де їх кілька штук, за якістю поступається(((

  Like

  1. IraBlogging says:

   Я теж таке чула, аж шкодую, що не взяла, щоб порівняти 🙂 загалом чула що більшість компаній, особливо tarte i too faced “грішать” тим що на свята роблять гарненьку упаковку і не дуже продукт…

   Like

   1. Blyskitka says:

    Too Faced взагалі мені мимо останнім часом 😦 хоч колись дуже їх любила

    Like

    1. IraBlogging says:

     Як я тебе розумію, те саме, якось не тягнеться рука щось їхнє купляти, а потім ще надивлюсь відгуків і думаю, що правильно зробила 🙂

     Like

 5. artgardo says:

  Це в мене проблема кожного разу, дивлюсь і думаю, куди використати??? Бо рум`яшки дійсно важко використати до кінця)))

  Like

  1. IraBlogging says:

   Я вже змирилась, що навіть до дірки рідко щось використовую 🙂 тільки тональні і консилери “добиваю”, все решта просто називаю частиною колекції 🙂

   Like

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s